Specjalista ds. personalnych/ Kadry i Płace
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, mazowieckie, Polska
Model Opakowania Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizowanych projektach HR
  • Realizacja procesów zatrudniania i zwalniania pracowników z uwzględnieniem bieżących przepisów prawa oraz regulacji wewnętrznych
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej oraz obsługa pracowników w tym obszarze
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz należności z tytułu umów cywilno-prawnych
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz dotyczących spraw personalnych, KPI
  • Przygotowywanie rozliczeń oraz sprawozdawczości dla ZUS, US, GUS
  • Udział w pracach budżetowych

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy jako specjalista ds. kadrowo-płacowych (preferowana firma produkcyjna)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń, czasu pracy, absencji chorobowych i urlopów
  • Znajomość programów Płatnik, Streamsoft Prestiż (dodatkowy atut)
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i orientację na klienta wewnętrznego
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz dokładność
  • Silna motywacja do osiągania rezultatów
  • Dobrą znajomość MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (i gotowość do jego doskonalenia)
  • Chęci do rozwoju w obszarze polityki personalnej (procesy rekrutacyjne, proces oceny pracowniczej, rozwój pracowników, employer branding)

To oferujemy

  • Liczne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, atrakcyjna premia roczna, świąteczne bonusy dwa razy do roku, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci).
  • Pełne szkolenie i wdrożenie w zakres obowiązków.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów.
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie.
  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Po opanowaniu codziennych obowiązków, planujemy dalszy rozwój kompetencji umożliwiających:

- Prowadzenie rekrutacji ma stanowiska niższego i średniego szczebla

- Koordynacja procesu wprowadzania nowego pracownika do firmy, przeprowadzanie ankiet New Hire i Exit

- Wsparcie kierowników w badaniu potrzeb szkoleniowych/ opieka nad polityką szkoleniową

- Inicjowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk z obszaru HR w odpowiedzi na potrzeby biznesu

Wiemy, że adaptacja do nowego środowiska pracy może być wyzwaniem, dlatego oferujemy wsparcie, które ułatwi szybkie i efektywne funkcjonowanie:

- Pełne wprowadzenie w struktury organizacyjne firmy, wartości korporacyjne oraz specyfikę produkcji opakowań z tektury falistej

- Szkolenia z procedur i systemów informatycznych, na których pracujemy

- Wsparcie zespołu HR umożliwiające zdobycie wiedzy i doświadczenia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

- Spotkania z menadżerami dające możliwość wymiany spostrzeżeń i doświadczeń

  • Praca Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567