Specjalista ds. personalnych i administracji (K / M)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych od A do Z (od stworzenia ogłoszenia i jego publikacji, przez selekcję CV, spotkania z kandydatami, przedstawianie rekomendacji i komunikację z kandydatami)
  • Koordynowanie procesu wdrożenia nowych pracowników
  • Realizacja bieżących projektów prowadzonych przez Dział HR
  • Udział w projektach dopasowujących procesy i regulaminy do aktualnych przepisów
  • Realizacja planu szkoleń
  • Wsparcie pozostałych osób w zespole HR w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej
  • Bieżący kontakt z pracownikami w zakresie obsługi personalnej
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów na potrzeby działu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisko min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość przepisów związanych z prawem pracy i BHP
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Otwartość na doradztwo i wsparcie współpracowników w tematyce personalnej
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności PowerPoint i Excel)
  • Umiejętność tworzenia prostych grafik/prezentacji itp. w Canvie
  • Wykształcenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkim
  • Umiejętność tworzenia witryn na SharePoint
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego SIMPLE

To oferujemy

  • Umowa o pracę na zastępstwo
  • Elastyczny czas pracy (startujemy między 8:00 a 9:30)
  • Możliwość rozwoju (m.in. szkolenia, konferencję)
  • Wymianę wiedzy
  • Brak dress code’u
  • Swobodną atmosferę
  • Biuro zlokalizowane na zielonej Saskiej Kępie

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567