Specjalista ds. personalnych
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna realizacja zadań w obszarze personalnym, w tym prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Wspieranie pracowników oraz liderów firmy w sprawach personalnych
  • Udział w usprawnianiu procesów w ramach międzynarodowego zespołu People & Culture a także prowadzenie procesu onboardingu
  • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących przepisów prawa pracy oraz doradztwo kadrze kierowniczej w tym zakresie
  • Prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich; szkoleń BHP; kontrola ważności zaświadczeń lekarskich wystawionych pracownikom oraz ważności szkoleń BHP
  • Administrowanie czasem pracy oraz benefitami pracowniczymi w systemie informatycznym
  • Przygotowanie okresowych i zlecanych jednorazowo zestawień i analiz zawierających dane pracownicze, w tym raporty do GUS, etc.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze human resources lub administracji)
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w obszarze personalnym w tym użytkowanie systemów HRIS
  • Nastawienie na doradztwo i wsparcie innych członków organizacji w tematyce personalnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Otwartość na zmiany i nowe wyzwania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

To oferujemy

  • Praca hybrydowa: (4 dni w tygodniu praca w biurze w Nowym Tomyślu, 1 dzień w tygodniu możliwość pracy zdalnej).
  • Zróżnicowana współpraca zespołowa: Przyjazna pracownikom rodzinna kultura pracy oparta na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości. Praca z międzynarodowym zespołem ekspertów.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez uczestnictwo w systemie szkoleń zawodowych w ramach programu Food Family Journey.
  • Kultura wspierająca: Korzystaj z płaskiej struktury organizacyjnej z otwartą komunikacją, zachęcającą do samodzielnej pracy i rozwoju osobistego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, premia wakacyjna oraz świąteczna, bezpłatna nauka języków obcych, świeże owoce i warzywa, paczki dla dzieci, karta Multisport itp.)

Jeśli cieszysz się na otrzymanie możliwości kształtowania przyszłości zrównoważonego odżywiania, dzięki wsparciu Twojej eksperckiej wiedzy oraz chęci dalszego rozwoju - dołącz do nas w naszej misji, aby wprowadzać innowacje i być liderem w branży spożywczej.

Tu Twoja praca robi prawdziwą różnicę każdego dnia.

Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544