Specjalista ds. personalnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ITP S.A
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem, rozwiązywaniem stosunku pracy
  • Koordynacja procesu zatrudnienia, onbordingu oraz exit interview
  • Obsługa benefitów pracowników
  • Wparcie kadry managerskiej w tematach HR
  • Udział w procesie rekrutacji
  • Przygotowanie raportów i analiz z zakresu HR
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów z zakresu HR
  • Organizowanie szkoleń dla pracowników i menagerów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów HR mile widziane
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość excel
  • Znajomość systemu Enova

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie
  • Owocowe wtorki/czwartki
  • Dostęp do platformy językowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941