Specjalista ds. Parametryzacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Antal Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Chcesz rozwijać swoją karierę w branży IT, zdobywać nowe umiejętności i pracować nad ciekawymi projektami? Dołącz do zespołu naszego Klienta i wspieraj team w dostosowywaniu i optymalizacji rozwiązań systemowych dla różnych obszarów biznesowych!

Twoje główne zadania to:

  • Analiza wymagań klienta i wprowadzanie modyfikacji parametrów systemowych
  • Implementacja zmian w aplikacjach z użyciem dedykowanych narzędzi i skryptów bazodanowych
  • Ścisła współpraca z zespołami analityków, programistów i testerów
  • Wspieranie zespołów biznesowych w testach akceptacyjnych i użytkowaniu rozwiązań
  • Doradztwo w zakresie wdrożonych systemów

Czego oczekujemy?

  • Chęci do zdobywania wiedzy i rozwijania się w branży IT
  • Zdolności analitycznych i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy zespołowej i samodzielnej
  • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych
  • Umiejętności tłumaczenia złożonych kwestii w prosty sposób

Mile widziane:

  • Znajomość procesów biznesowych w Contact Center
  • Znajomość SQL

Oferujemy:

  • Wybór formy zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę
  • Samodzielność w pracy i możliwość ciągłego rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w IT! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848