Specjalista ds. Organizacyjno - Rozliczeniowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Konsorcjum Stali S.A.
11. 10. 2024

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych,

posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali

oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie dokumentacją: prowadzenie i archiwizacja dokumentacji handlowej, umów, faktur, atestów,
  • przygotowanie korespondencji,
  • obsługa programów komputerowych: obsługa pakietu Office (Word, Excel, Outlook) oraz innych systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie,
  • organizacja pracy biura: dbanie o prawidłowy przepływ informacji, przygotowywanie raportów i zestawień,
  • współpraca z innymi działami: utrzymywanie kontaktów z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania oddziału.

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • umiejętność w posługiwaniu się pakietem MS Office,
  • dobra umiejętność organizowania pracy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę u cenionego pracodawcy,
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251