Specjalista ds. organizacji targów
  • Nadarzyn
Nadarzyn, Nadarzyn, Mazowieckie, Polska
Ptak Warsaw Expo
6. 6. 2024

Ptak Warsaw Expo, lider w branży targowej w Europie Wschodniej, ogłasza rekrutacje dla ambitnych studentów, pragnących rozpocząć profesjonalną karierę w dynamicznie rozwijającej się branży targowej. Jesteśmy dumni z naszej roli jako platformy łączącej branże z całego świata, a teraz szukamy nowych talentów, które pomogą nam w dalszym rozwoju targów!
Zakres obowiązków:
-Planowanie oraz organizacja targów i wydarzeń.
-Współpraca ze specjalistami z różnych działów.
-Bezpośredni kontakt z klientami i wystawcami.
-Zarządzanie harmonogramem wydarzeń.
-Organizacja wyjazdów zagranicznych i i możliwość uczestnictwa w wydarzeniach na całym świecie.
Nasze wymagania:
-Charakteryzujesz się wysoką motywacją do pracy i rozwoju w branży targowej.
-Posiadasz się wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
-Jesteś gotowy do pracy w zespole i pod presją czasu
Oferujemy:
-Możliwość rozwoju kariery zawodowej w prestiżowej, międzynarodowej firmie.
-Pracę w dynamicznym zespole, który wspiera innowacje i kreatywność.
-Bardzo dobre wynagrodzenie, preferencyjne stawki dla studentów.
-Pakiet szkoleń i możliwość uczestnictwa w branżowych wydarzeniach na całym świecie.

  • Praca Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851