Specjalista ds. organizacji konferencji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za kompleksową organizację najbardziej prestiżowych konferencji branżowych w wersji stacjonarnej i online przy ścisłej współpracy z działem wydawniczym
  • Budżetowanie projektów od strony organizacyjnej (np. koszty wynajmu sali, cateringu, przygotowania materiałów dla uczestników) oraz nadzór nad realizacją ustalonego budżetu
  • Opracowanie koncepcji operacyjnej wydarzenia (np. stoiska, ścianka, rollupy, pakiety dla uczestników, materiały wizualne)
  • Realizacja planu konferencji zgodnie z ustalonym harmonogramem (ok 12 konferencji w roku)
  • Negocjacja warunków współpracy z podwykonawcami w celu wypracowania jak najlepszych warunków umowy
  • Zawieranie umów oraz nadzorowanie pracy podwykonawców, prelegentów i ekspertów
  • Obsługa uczestników konferencji (np. wysyłka potwierdzeń i informacji logistycznych, organizacja obsługi recepcji)
  • Zapewnienie komunikacji między uczestnikami a organizatorami
  • Uczestnictwo oraz nadzór nad przebiegiem konferencji
  • Badanie rynku konferencji pod kątem aktualnych trendów w organizacji konferencji
  • Dbanie o terminowość realizacji powierzonych zadań
  • Raportowanie wyników konferencji (m.in. realizacja budżetu, ilości uczestników)

Nasze wymagania

  • Około 2 lat doświadczenia w przygotowywaniu i organizacji konferencji/eventów/szkoleń
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy własnej, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Opanowanie i zadaniowe podejście do rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Znajomość rynku konferencji specjalistycznych

To oferujemy

  • Elastyczność w zakresie formy współpracy (umowa o pracę, zlecenie lub B2B z płatnymi dniami nieświadczenia usługi)
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze, 2 zdalnie)
  • Elastyczny czas pracy (startujemy między 8:00, a 9:30)
  • Możliwość rozwoju (m.in. szkolenia, konferencję)
  • Pracę przy ciekawych, ale wymagających projektach, które są kierowane pod bardzo sprofilowanego odbiorcę
  • Wymianę wiedzy
  • Brak dress code’u
  • Swobodną atmosferę
  • Biuro zlokalizowane na zielonej Saskiej Kępie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584