Specjalista ds. optymalizacji sieci radiowej
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych oraz efektywności wykorzystania zasobów sieciowych
  • Optymalizacja sieci RAN (5G, LTE, UMTS, GSM)
  • Wykrywanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w sieci radiowej
  • Zapewnienie jakości sieci na wymaganym poziomie na powierzonym obszarze
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami monitorującymi awarie/incydenty sieciowe

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie/wyższe o profilu technicznym, preferowane: elektronika, telekomunikacja lub informatyka
  • Znajomość technologii GSM, UMTS, LTE
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów, proaktywność w rozwoju kompetencji, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość baz danych oraz języka SQL będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie hybrydowym od poniedziałku do piątku
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku współpracującej z największymi operatorami telekomunikacyjnymi
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość z korzystania z firmowych zniżek w programie Multisport
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy na danym stanowisku

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851