Specjalista ds. Optymalizacji Procesu MediaExpert
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Media Expert
3. 9. 2024

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Specjalisty ds. Optymalizacji Procesu Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 45
To oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
- możliwość rozwoju
- kartę MultiSport z dofinansowaniem
- prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
- zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
- stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
- bezpłatną kawę i herbatę z automatu
- program poleceń pracowniczych
- Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
- ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się” strefę relaksu
Twoje zadania:
- weryfikacja przyjęcia dostaw za pomocą monitoringu
- tworzenie raportów zgodnie z przyjętymi standardami
- dbanie o płynny proces kontroli
- kontakt i współpraca z zewnętrznymi Dostawcami
- współpraca z innymi działami Magazynu
Od Ciebie oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w tym Excel, PowerPoint
- samodzielności oraz dokładności w wykonywaniu pracy
- umiejętności analitycznego myślenia
- wykształcenia minimum średniego
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584