Specjalista ds. optymalizacji procesów z niemieckim
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżące monitorowanie wdrożonych procesów

  • tworzenie modeli oraz dokumentacji procesowej

  • nadzór nad prawidłowym działaniem rozwiązań automatyzacyjnych (RPA)

  • optymalizacja oraz automatyzacja istniejących procesów

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom min. B2/ C1)

  • znajomość programów: SAP i MS Office w szczególności MS Excel

  • wysokie zdolności analityczne

Mile widziane

  • wiedza w zakresie mapowania procesów, BPMN

  • wykształcenie o profilu ścisłym

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • dofinansowywanie szkoleń

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich

  • opiekę medyczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • świetną lokalizację biura

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584