Specjalista Ds. Optymalizacji Procesów Z Niemieckim
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bieżące monitorowanie wdrożonych procesów tworzenie modeli oraz dokumentacji procesowej nadzór nad prawidłowym działaniem rozwiązań automatyzacyjnych (RPA) optymalizacja oraz automatyzacja istniejących procesów WYMAGANIA: doświadczenie na podobnym stanowisku bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom min. B2/ C1) znajomość programów: SAP i MS Office w szczególności MS Excel wysokie zdolności analityczne Mile widziane wiedza w zakresie mapowania procesów, BPMN wykształcenie o profilu ścisłym OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym) dofinansowywanie szkoleń elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30) atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt) możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich opiekę medyczną dofinansowanie karty Multisport przyjazną atmosferę w pracy świetną lokalizację biura

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667