Specjalista ds. optymalizacji procesów logistycznych
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Bergman Engineering Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Analiza procesów logistycznych, w tym magazynowych i transportowych, w zakładzie produkcyjnym
  • Identyfikacja obszarów wymagających poprawy
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii optymalizacji procesów logistycznych, mających na celu zwiększenie efektywności i redukcję kosztów
  • Współpraca z zespołami operacyjnymi celem zbierania i analizowania danych, a następnie wdrażania rozwiązań
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych
  • W dalszym okresie nadzorowanie przebiegu procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistycznym
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki dostaw, produkcji, transportu i magazynowej
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych w organizacjach z sektora produkcyjnego
  • Biegłość w narzędziach Lean Manufacturing takich jak, 5S, kanban, JIT, JIS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne
  • Gotowość do pracy w zakładzie w okolicy Warszawy

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę bądź kontraktu B2B
  • Zatrudnienie na okres roku z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy
  • Pracę dla klienta firmy Bergman – firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego, sportowego i ubezpieczenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087