Specjalista ds. operacji regulacyjnych (branża wyrobów medycznych)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • Utrzymywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej (DoC, GSPR i inne) zgodnie z Medical Device Regulation
  • Udział w procesie kontroli zmian (dostarczanie wkładu regulacyjnego w procesie kontroli zmian w systemie PLM)
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami(Quality/ Ops/ R&D) oraz zewnętrznymi stronami (Partnerzy/Dystrybutorzy) w celu uzyskania niezbędnej dokumentacji do zapewnienia zgodności i raportowania do władz
  • Odpowiadanie na globalne wnioski dotyczące rejestracji oraz inne zapytania regulacyjne
  • Przegląd materiałów promocyjnych pod kątem zgodności z Medical Device Regulation
  • Inne, bieżące zadania zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • 2-3 lata doświadczenia w obszarze regulacji w branży wyrobów medycznych w UE
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie w zakresie UEMDR/MDD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami kontroli dokumentów, takimi jak PLM Enovia
  • Dyspozycyjność dopracy na pełny etatw godzinach 8.00-16.00 i 9.00-17.00
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia lub B2B
  • Zatrudnieniew międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość pracy hybrydowej (biuro docelowe we Wrocławiu)
  • Pakiet benefitów(karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080