Specjalista ds. Operacji Magazynowych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
SKAMEX S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • czynny udział we wdrożeniu systemu WMS
  • aktualizacja operacji magazynowych w systemach informatycznych WMS i ERP przy współpracy z dostawcami systemów
  • zbieranie i analiza danych logistycznych niezbędnych do monitorowania kluczowych wskaźników efektywności
  • wykonywanie bieżącej analizy operacji magazynowych
  • wprowadzanie zmian operacji magazynowych mających na celu optymalizację procesów logistycznych
  • stosowanie technik i metod zwiększania efektywności i jakości procesów magazynowych
  • organizacja i udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • ukończone wykształcenie wyższe z zakresu logistyki (udokumentowane dyplomem ukończenia studiów)
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy z systemem WMS
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność właściwej priorytetyzacji zadań pod presją czasu
  • zdolność analitycznego myślenia i planowania oraz rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • szeroki pakiet benefitów, m.in.: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karnetu MultiSport, ubezpieczenie grupowe
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia
  • dużą samodzielność w działaniu oraz wsparcie w realizacji własnych pomysłów
  • ambitną i pełną wyzwań pracę nastawioną na zdobycia cennego doświadczenia i dalszego podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

SKAMEX S.A.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która:

•Jest obecna na rynku od ponad 30 lat.

•Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

•W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów.

•Nasze działania kierujemy do Bloków Operacyjnych, Oddziałów Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Urologii , SOR, Onkologii…

•Nasi współpracownicy tworzą grupy projektowe, z powodzeniem kreując i wdrażając innowacyjne marki własne.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087