Specjalista ds. opakowań
  • Lubartów
Lubartów, Lubartów, lubelskie, Polska
Stella Pack S.A.
11. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych opakowań dla produktów
  • odpowiedzialność za proces wprowadzania i udoskonalania opakowań
  • optymalizacja jakości, estetyki i wytrzymałości opakowań
  • testowanie nowych opakowań i wprowadzanie do produkcji
  • weryfikacja i optymalizacja konstrukcji materiałów oraz opakowań
  • opracowywanie specyfikacji opakowaniowych
  • odpowiedzialność za zgodność opakowań z obowiązującymi regulacjami prawnymi i jakościowymi
  • personalizacja opakowań, zgodnie z oczekiwaniami klienta, doradztwo
  • monitorowanie rynku
  • stała współpraca z dostawcami
  • aktywny udział w spotkaniach i nowych projektach firmy
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • udział w targach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • wykształcenie techniczne / znajomość rysunku technicznego będzie dużym atutem
  • myślenie analityczne i przestrzenne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem
  • umiejętność działania pod presja czasu
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • pracę pełną wyzwań i ciekawych doświadczeń
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Lubartów
  • Lubartów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544