Specjalista ds. ofertowania / Kosztorysant konstrukcyjno - budowlany
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
NES Global Talent
11. 6. 2024

Dla Naszego Klienta, generalnego wykonawcy specjalizującego się w budownictwie hal logistycznych, przemysłowych oraz fabryk poszukuję kandydatów na stanowisko Specjalista ds. ofertowania/kosztorysant konstr.-bud.
Obowiązki:

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie i analizowanie spływu ofert,
  • Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych,
  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności,
  • Wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanie rozwiązań zamiennych,
  • Analiza ofert otrzymanych od podwykonawców,
  • Stała współpraca z pozostałymi działami celem efektywnego przygotowania wycen.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - budownictwo lub architektura,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z ofertowaniem konstrukcji budowlanych,
  • Umiejętność kreowania własnej koncepcji obiektu,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów,
  • Znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad,
  • Analityczne myślenie i umiejętność planowania działań,
  • Dokładność, sumienność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • Pakiet benefitów.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Kosztorysant Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851