Specjalista ds. Ofertowania/Kosztorysant
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Invest Consulting SP Z O O
16. 9. 2024

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko:

- Specjalista ds. Ofertowania/Kosztorysant

Miejsce pracy: praca zdalna

Invest Consulting to jedna z najbardziej dynamicznych spółek w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii. Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

Twoje obowiązki:

  • wyszukiwanie ofert/pozyskiwanie oraz przygotowanie wyceny ofertowej/przetargowej
  • analiza dokumentacji przetargowej (SWZ, PFU, dokumentacji projektowej);
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów, w branży technologicznej, budowlanej, instalacyjnej;
  • dystrybucja zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców;
  • pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców, sporządzanie tabel porównawczych;
  • udział w wizjach lokalnych;
  • udział w negocjacjach handlowych z dostawcami i podwykonawcami;
  • sporządzanie umów/zleceń na materiały i prace podwykonawcze;
  • kontrola dokumentacji materiałowej;
  • tworzenie i realizacja planu zakupów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/kierunkowe,
  • Udokumentowane 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w wycenie robót na potrzeby przetargów prywatnych i publicznych,
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • Znajomość technologii stosowanych w budownictwie,
  • Znajomość programów Norma, AutoCad,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolności analityczne, dokładność i skrupulatność,
  • Nastawienie na współpracę w zespole.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • prace w dynamicznym rozwijającym się zespole
  • pakiety benefitów pozapłacowych.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Kosztorysant Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567