Specjalista ds. ofertowania instalacji elektrycznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z obszaru budownictwa, poszukujemy kompetentnej osoby, która zasili dział wycen na stanowisku Specjalisty ds. ofertowania instalacji elektrycznych.

Lokalizacja: Warszawa

Zadania:
  • Analizowanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz SWZ
  • Przedmiarowanie robót
  • Przygotowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Optymalizacja rozwiązań
  • Pozyskiwanie, analizowanie oraz negocjowanie ofert od dostawców i podwykonawców
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu efektywnego przygotowania wycen
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne w branży elektrycznej
  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office (Excel), NORMA
  • Doświadczenie w zakresie wyceny robót elektrycznych
  • Doświadczenie w realizacji prac na budowie
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie u lidera w swojej branży
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji (umowa o pracę lub B2B)
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941