Specjalista ds. ofertowania i zamówień publicznych
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
MGM Elektronik Szewczyk Gębka Sp. J
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe opracowywanie ofert przetargowych składanych przez Spółkę
  • Analiza zapisów SWZ oraz dokumentacji projektowej
  • Opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót
  • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty)
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Wystawianie faktur i przekazywanie ich do księgowości
  • Wprowadzanie i opisywanie faktur kosztowych
  • Bilansowanie inwestycji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej
  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office, Norma, AutoCad
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność planowania oraz organizacji pracy własnej
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności ( podstawa plus premia)
  • Rozwój zawodowy poprzez system szkoleń, różnorodność wykonywanych prac
  • Pracę w zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696