Specjalista ds. Ofertowania i Przygotowania Produkcji – branża sanitarna
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
Dodano
03.10.2024
Numer referencyjny
9063_7318

Zadania:

  • Szczegółowa analiza dokumentacji technicznej,
  • Inicjowanie optymalizacji kosztów na etapie sporządzania oferty,
  • Wykonanie przedmiarów budowlanych na podstawie projektów,
  • Przygotowywanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych,
  • Weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców,
  • Udział w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami,
  • Przygotowywanie załączników technicznych do umów z podwykonawcami,
  • Tworzenie i prowadzenie aktualnej bazy podwykonawców i dostawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Środowiska,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i branży sanitarnej,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość programów do projektowania AutoCAD,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • Mile widziana doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość środowiska budowy.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - do indywidualnej negocjacji,
  • Współpracę w formie b2b lub na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w komfortowym, nowoczesnym biurze (pyszna kawa, kameralne pokoje),
  • Pracę w życzliwej atmosferze w zgranym, wspierającym się zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w realizacji ciekawych inwestycji dla międzynarodowych zleceniodawców,
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215 122 (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści Specjalista - branża sanitarna oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Renomowana firma budowlana z ponad 25-letnią tradycją, Generalny Wykonawca obiektów przemysłowych, magazynowych, handlowych oraz hal o różnym przeznaczeniu zatrudni na stanowisku:

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563