Specjalista ds. Ofertowania i Kalkulacji | Kosztorysant | Branża Budowlana
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
23. 8. 2024

Naszym klientem jest stabilna firma z branży budowlanej, która od blisko 20 lat  projektuje, realizuje wykonawstwo  instalacji sieci sanitarnych, ciepłowniczych i wodno-kanalizacyjnych kluczowych inwestycji na terenie Częstochowy i okolic. Obecnie szukamy osoby na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie wycen robót budowlanych z branży inżynieryjnej z zakresu instalacji i sieci Sanitarnych,
  • Analizowanie dokumentacji projektowych i dokumentacji przetargowych oraz opracowywanie ofert do przetargów,
  • Przygotowywanie dokumentów do postępowań przetargowych
  • Optymalizacja kosztów realizacji zadań inwestycyjno - budowlanych
  • Przygotowywanie umów i innych dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia realizacji zadań
  • Kontrola finansowa przebiegu realizacji zadań inwestycyjno - budowlanych

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Sumienności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań projektowych
  • Systematyczności, dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności w rozwiazywaniu zagadnień technicznych
  • Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego klienta
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia
  • Dostęp do szkoleń podnoszących umiejętności i kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Koniecznie wyślij do Nas swoje CV !

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Kosztorysant Częstochowa
  • Specjalista ds. kadr i płac Częstochowa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Częstochowa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584