Specjalista ds. ofertowania HVAC
  • Reda
Reda, Reda, pomorskie, Polska
A.W Klima
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analiza techniczna dokumentacji projektowej,
  • Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów na podstawie dokumentacji technicznej (projektu budowlanego, wykonawczego, specyfikacji technicznych, wizji lokalnej),
  • Sporządzenie zapytań ofertowych do dostawców, podwykonawców,
  • Weryfikacja otrzymanych ofert / materiałów
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • Udział w negocjacjach cenowych,
  • Sporządzenie wniosków materiałowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie kosztorysowania instalacji wentylacji i klimatyzacji,
  • Znajomość programów Norma, AutoCad, MS Office,
  • Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy,
  • Dbałość o terminowość oraz jakość wykonywanych zadań,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od ponad 30 lat,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy) i podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość zdobycia praktyki w celu otrzymania uprawnień budowlanych,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Bieżący kontakt z kadrą techniczną na prowadzonych realizacjach.

  • Praca Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748