Specjalista ds. ofertowania
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Krotoszyn, Wielkopolskie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowe A-T Spółka Akcyjna
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc w codziennej pracy działu sprzedaży i współpraca z zespołem
  • wsparcie specjalistów ofertowania
  • przygotowywanie i wysyłanie ofert dla klientów
  • podtrzymywanie kontaktów z klientami
  • wysyłanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert
  • wyszukanie i rozpoznawanie przetargów na platformach
  • przygotowywanie dokumentacji do przetargów
  • komunikacja z dostawcami
  • prowadzenie ewidencji ofert
  • analizowanie skuteczności i realizacji ofert.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziana wiedza z branży elektrycznej)

  • doświadczenie w handlu i negocjacjach

  • dobra znajomość pakietu Office w tym Excela

  • komunikatywność, otwartość i odwaga do podejmowania wyzwań i ciekawych zadań

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • kreatywność i spostrzegawczość

  • analityczne podejście do realizowanych zadań

  • skrupulatność i dokładność

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • umiejętność pracy w zespole.

Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • realny rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności oraz awansów wewnętrznych

  • przyjazną atmosferę pracy w bardzo dobrych warunkach biurowych

  • elastyczne godziny pracy

  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • strefę relaksu i fitness na pokładzie firmy:).

  • Praca Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551