Specjalista ds. Ofertowania- branża sanitarna/elektryczna
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Atlas Ward Polska Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie przedmiarów oraz kosztorysów ofertowych na bazie dokumentacji otrzymanej od zamawiającego w zakresie; instalacji sanitarnych/elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych;
  • analizę dokumentacji projektowej pod względem kompletności;
  • wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanie rozwiązań zamiennych;
  • wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert;
  • weryfikacja ofert otrzymanych od podwykonawców pod kątem finansowym, zakresowym i merytorycznym;
  • poszukiwanie nowych podwykonawców, dostawców;
  • uczestniczenie w spotkaniach negocjacyjnych;
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu tworzącego wycenę.

Nasze wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny;
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość specyfiki budownictwa przemysłowego;
  • umiejętność prac koncepcyjnej;
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność przygotowywania przedmiarów;
  • praktyczna bardzo dobra znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Atlas Ward jest liderem generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych i logistycznych w Polsce. Firma kompleksowo zarządza procesami inwestycyjno-budowlanymi. Specjalizuje się w budowie obiektów przemysłowych i komercyjnych. Atlas Ward, od 25 lat, prowadzi inwestycje na terenie całego kraju, a ich dotychczasowa łączna powierzchnia to przeszło 6 mln m2. Spółka stawia na nowoczesne i zrównoważone budownictwo - jest jednostką certyfikującą BREEAM, działa zgodnie z metodyką BIM i jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC. Generalny wykonawca jest laureatem wielu prestiżowych konkursów i plebiscytów branżowych, m.in. 6-krotnym zdobywcą „Diamentu Forbesa” oraz znajduje się na 228. miejscu w rankingu "Lista 500" Rzeczpospolitej. Najwyższą jakość usług i dbałość o kwestie związane z bezpieczeństwem oraz zrównoważonym budownictwem potwierdzają przyznane firmie certyfikaty: ISO 14001 i ISO 45001. Siedziba Atlas Ward znajduje się we Wrocławiu, firma posiada również oddziały w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544