Specjalista ds. ofertowania
  • Wysoka
Wysoka, Wysoka, dolnośląskie, Polska
Lindner Polska Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Obowiązki

  • Wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót,
  • Analiza dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • Przygotowywanie dokumentacji ofertowej,
  • Opracowywanie kalkulacji robót budowlanych,
  • Pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców.

Wymagania

  • Wykształcenie Wyższe Kierunkowe o profilu budowlanym,
  • Umiejętność sporządzania przedmiarów w AutoCad – warunek konieczny,
  • Min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie na budowie min. 3 lata,
  • Dobra znajomość cen materiałów i usług budowlanych,
  • Dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna Medicover,
  • Pakiet sportowy Medicover Sport,
  • System premiowy – doceniamy i nagradzamy naszych pracowników,
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • Pracę z ludźmi, którzy zawsze podadzą Ci pomocną dłoń – Znamy znaczenie słowa #teamwork!
  • Wyjazdy integracyjne na terenie Polski i za granicą,
  • Program domków wakacyjnych – Wylosuj darmowy pobyt w jednej z wielu wakacyjnych miejscowości,
  • Fest! – Napij się z nami piwa na festiwalu w Niemczech!
  • Parking dla pracowników,
  • Pyszną kawę z ekspresu, którą wypijesz w naszym świeżo wyremontowanym i nowoczesnym biurze.

  • Praca Wysoka
  • Wysoka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567