Specjalista ds. ofertowania
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Województwo śląskie, Polska
FORMED Sp. z o.o. sp. k.
6. 6. 2024

FORMED to firma specjalizująca się w kompleksowym wyposażeniu obiektów służby zdrowia. Posiadamy w ofercie sprzęt medyczny jak również wyposażenie meblowe.

Poszukujemy do współpracy osoby zaangażowane z pozytywnym nastawieniem do pracy oraz konsekwencją w dążeniu do sukcesu. Dla nas bardzo ważna jest właściwa atmosfera w pracy, poczucie przynależności i dumy z osiąganych wyników.

Wyznajemy zasadę że firma to przede wszystkim ludzie. Dzięki takim założeniom pracownicy pozostają z nami na długo.

Lokalizacja: Żywiec, Leśnianka 97 - praca stacjonarna

Zakres obowiązków

ścisła współpraca z działem zamówień publicznych i działem wycen w zakresie postępowań przetargowych,

analiza dokumentacji przetargowej

monitorowanie trwających postępowań przetargowych

konsultacje z konstruktorami, producentami

wsparcie w przygotowywaniu i składaniu ofert przetargowych oraz niezbędnej dokumentacji- dbałość o jakość i kompletność dokumentacji przetargowej

badanie rynku ofert, monitorowanie ofert konkurencji

analiza potencjalnych umów

Wymagania

bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office, szczególnie Excel i Word

umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, skrupulatność

umiejętność ustalania priorytetów w pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie

dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

zaangażowanie w powierzone zadania

Mile widziane

  • praca na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość zagadnień oraz procedur związanych z postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego
  • znajomość zagadnień dotyczących produkcji oraz rozwiązań technologicznych dla mebli

Oferujemy

ciekawą i pełną wyzwań pracę

wynagrodzenie stałe plus premię uznaniową

gwarancję rozwoju i możliwość awansu

☕ pracę w przyjaznym i ambitnym zespole

dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851