SPECJALISTA DS. OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Słoneczna 35, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

WYMAGANIA: wykształcenie: minimum średnie specjalistyczne, staż pracy nie krótszy niż 3 lata, posiadanie wymaganych uprawnień, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, sumienność i zaangażowanie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
Pracodawca oczekuje: doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kategorii B, dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, niekaralność.
Mile widziane: wykształcenie wyższe.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem oczyszczalni ścieków, przepompowni ścieków w zakresie technologii i sprzętu, a także zapewnienie ciągłości procesu oczyszczania ścieków,
- Nadzór nad pracą urządzeń i instalacji oczyszczalni ścieków,
- Wykonywanie regularnych przeglądów technicznych oraz bieżących napraw urządzeń i instalacji,
- Zgłaszanie usterek i koordynacja prac serwisowych,
- Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie systemów automatyki i sterowania,
- Analiza efektywności procesów technologicznych i wprowadzanie udoskonaleń,
- Współpraca z innymi działami w celu poprawy jakości ścieków oczyszczonych
i minimalizacji kosztów eksploatacyjnych,
- Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii oczyszczania,
- Nadzór nad procesem gospodarki osadami ściekowymi oraz innymi produktami ubocznymi oczyszczalni,
dalszy ciąg zakresu obowiązków oraz treść całego ogłoszenia o naborze na stronie: pgkimkrotoszyn.pl

Inne wymagania
staż pracy nie krótszy niż 3 lata, posiadanie wymaganych uprawnień, rzetelność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Pracodawca oczekuje: doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kategorii B, dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, niekaralność

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe 4-letnieśrednie zawodowe

  • Praca Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567