Specjalista ds. ochrony środowiska (m/f/d)
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
Zott Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie procedur, instrukcji z zakresu ochrony środowiska, identyfikowanie potencjalnych zagrożeń środowiskowych i sporządzanie planów działań
  • Zarządzanie gospodarką odpadami w spółce
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, sprawozdań dotyczących środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi
  • Uzyskiwanie wymaganych prawnie dokumentów środowiskowych
  • Monitorowanie zmian wymagań prawnych i kontrola przestrzegania przepisów w spółce
  • Udział w audytach zewnętrznych i przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Uczestniczenie w kontrolach prowadzonych przez zewnętrzne organy kontrolne, udzielanie wyjaśnień oraz realizowanie ewentualnych zaleceń pokontrolnych
  • Monitorowanie i nadzorowanie zgodności działań firmy z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska
  • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu zrównoważonego rozwoju i ESG
  • Szkolenie pracowników w zakresie wymagań ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ochrona środowiska lub pokrewne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość systemu zarządzania ochroną środowiska na bazie normy ISO 14001
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację celów i komunikatywność

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe

Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Nasze markowe produkty cieszą się niezmiennie dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją naszego sukcesu. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniamy naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Technik ochrony środowiska Opole
  • Specjalista ds. ochrony danych Opole
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584