Specjalista ds. Ochrony Środowiska i Projektów Redukcji Energii
  • Gorlice
Gorlice, Gorlice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Saint-Gobain
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Gorlice

Twój zakres obowiązków

Analiza i Monitorowanie:

- Przeprowadzanie / współpraca w przeprowadzaniu audytów środowiskowych i energetycznych.

- Monitorowanie zużycia energii, zużycia wody, produkcji odpadów oraz emisji zanieczyszczeń.

- Analiza danych dotyczących ochrony środowiska i zużycia energii.

Projektowanie i Wdrażanie:

- Opracowywanie i wdrażanie strategii oraz projektów mających na celu redukcję zużycia energii i minimalizację negatywnego wpływu na środowisko.

- Koordynacja działań mających na celu poprawę efektywności energetycznej w różnych obszarach działalności firmy.

Zgodność z Przepisami:

- Zapewnienie zgodności działalności firmy z obowiązującymi przepisami prawnymi i regulacjami środowiskowymi.

- Przygotowywanie raportów i dokumentacji zgodnie z wymogami prawnymi.

Edukacja i Szkolenia:

- Prowadzenie szkoleń oraz warsztatów dla pracowników dotyczących najlepszych praktyk w zakresie ochrony środowiska i efektywności energetycznej.

- Promowanie świadomości ekologicznej wśród pracowników i partnerów biznesowych.

Współpraca i Komunikacja:

- Współpraca z innymi działami firmy, instytucjami zewnętrznymi oraz organizacjami branżowymi.

- Komunikowanie wyników oraz postępów w realizacji projektów środowiskowych i energetycznych.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, energetyki lub pokrewnych.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Dobra znajomość obsługi systemów MS Office.
  • Doświadczenie w stosowaniu metodologii i narzędzi Lean oraz programów doskonałości operacyjnej a także norm ISO 14001 będzie dodatkowym atutem.
  • Dogłębna znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umożliwiające skuteczne przekazywanie informacji i współpracę z różnymi interesariuszami.
  • Proaktywne podejście do identyfikacji i rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji.
  • Wynagrodzenie płacą zasadniczą oraz atrakcyjny system premiowania.
  • Sponsorowana polisa na życie.
  • Prywatna opieka medyczna za 1 zł.
  • Posiłek obiadowy współfinansowany.
  • Karta Multisport współfinansowana.
  • Świadczenia z ZFŚS.
  • Możliwość inwestowania w akcje SG na preferencyjnych warunkach.
  • Spotkania integracyjne, pikniki rodzinne.
  • Kursy językowe sponsorowane.
  • Szkolenia i programy rozwojowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

ADFORS

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Oferujemy szeroką gamę materiałów wzmacniających, m.in. tkaniny i dzianiny z włókna szklanego, włókna laminowane i unikalne powłoki dla budownictwa. Dostarczamy produkty dla różnych aplikacji takich, jak izolacja akustyczna, pokrycia ścian zewnętrznych i pokrycia dekoracyjne.

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym  świecie. Jesteśmy obecni w 76 krajach i zatrudniamy blisko 160 000 osób. W Polsce posiadamy 20 różnych marek, 25 zakładów i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o z siedzibą w Kole (62-600) przy ul. Norton 1, adres e-mail: odo.sghpm@saint-gobain.com, numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000137603, numer NIP: 6660003226, REGON: 310003576, o kapitale zakładowym w wysokości 212 093 000 zł, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Więcej informacji: https://www.saint-gobain.pl/kariera/hpm-obowiazek-informacyjny

  • Praca Gorlice
  • Gorlice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544