SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
  • Mysłowice
Mysłowice, Plac Mieroszewskich 2, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie
CT Chemie Technik Polska Zbigniew Gruca
15. 8. 2024
od 6 100 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- Przygotowywanie i raportowanie zgodnie z przepisami ochrony środowiska dokumentacji środowiskowej,
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska,
- Przeprowadzanie prostych analiz laboratoryjnych w obszarze właściwości fizykochemicznych
Oferujemy:
- Umowa o pracę
- Adekwatne do wiedzy, umiejętności i zaangażowania wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego

Inne wymagania
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (ochrona środowiska , inżynieria środowiska, chemia lub pokrewne) lub/i doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość bieżących przepisów prawa ochrony środowiska oraz umiejętność przygotowywania dokumentacji środowiskowej wynikającej z tych przepisów,
- Samodzielność i dobra organizacja pracy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567