Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
BBF Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji środowiskowej - Raportów oddziaływania na środowisko lub Kart Informacyjnych Przedsięwzięcia, Prognoz oddziaływania na środowisko
  • Współpraca z projektantami różnych branż,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych,
  • Wyjazdy służbowe w celu weryfikacji terenowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie przy sporządzaniu analiz dotyczących ochrony środowiska w tym Raportów oddziaływania na środowisko lub Kart Informacyjnych Przedsięwzięcia, Prognoz oddziaływania na środowisko
  • Dyspozycyjność (praca na pełen etat)
  • Zaangażowanie w wykonywaniu zadań
  • Sumienność i dokładność
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość środowiska GIS.
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Udział w realizacji dużych kontraktów infrastrukturalnych
  • Dogodne warunki zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę przy tworzeniu projektów budowlanych, wykonawczych, koncepcji
  • Możliwość brania udziału w projektach budowlanych, wykonawczych, nadzorach autorskich
  • Pracę na wielu projektach
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program MultiSport
  • Możliwość uzyskania uprawnień

BBF Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 30 lat, zatrudniając ponad 120 inżynierów, przyrodników, ekonomistów, prawników i innych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze kadry wykorzystują nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające procesy projektowania i zarządzania. Firma działa przede wszystkim w zakresie modernizacji infrastruktury transportowej oraz ochrony środowiska.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest BBF Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 461. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez BBF Sp. z o.o. inspektorem danych osobowych .

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Technik ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. ochrony danych Poznań
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567