Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie ocen oddziaływania na środowisko (ustawa o udostępnianiu informacji o środowisku),
  • wykonywanie dokumentacji/ wniosków w zakresie prawa ochrony środowiska (w tym ustawa o odpadach, prawo wodne, prawo ochrony środowiska),
  • kontakt z klientem w celach udzielania wyjaśnień i informacji,
  • wizyty na zakładach produkcyjnych, w tym na halach produkcyjnych,
  • sporządzanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska (m.in. opłaty, KOBiZE, odpady, PRTR),
  • prowadzenie ewidencji odpadów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne,
  • doświadczenie min. 3 lata,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wykonywanej pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • pracę od poniedziałku do piątku godzinach 8.00-16.00,
  • przyjazną pozytywną atmosferę,
  • dogodną lokalizację biura.

Wszystkim uczestniczącym w procesie rekrutacji zapewniamy pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, w celu przeprowadzenia spotkania rekrutacyjnego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV) tylko i wyłącznie w urzędowym języku polskim.

W aplikacji prosimy również umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez agencję, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

Certyfikat Agencji w KRAZ Nr 10301

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gliwice
  • Technik ochrony środowiska Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony danych Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567