Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
GREEN CAPITAL S.A.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie Kart Informacyjnych Przedsięwzięcia
  • Pozyskiwanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
  • Sporządzanie odpowiedzi na wezwania do uzupełnień wniosku
  • Sporządzanie pism urzędowych
  • Przygotowywanie raportów i prognoz o oddziaływaniu na środowisko
  • Realizacja obserwacji przyrodniczych
  • Wsparcie w działaniach związanych z rozwojem projektów z branży OZE
  • Wyszukanie i analiza podwykonawców na zlecenie przełożonego
  • Ścisła współpraca z pracownikami Wydziału Projektowego
  • Raportowanie z postępów prac i zagrożeń realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, geografia, ochrona środowiska, leśnictwo)
  • Znajomość przepisów Ustawy o ochronie przyrody, Prawa ochrony środowiska
  • Ogólna znajomość polskiej flory i fauny
  • Umiejętność obsługi oprogramowania QGIS
  • Umiejętność redagowania pism firmowych i urzędowych
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, systematyczność

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży OZE lub OOŚ będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Toruniu
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, auto przydzielone do wyjazdów terenowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Współpracę w świetnej atmosferze z efektywnym, ukierunkowanym na realizację celów profesjonalnym zespołem
  • Oferujemy - Pakiet Benefitów: karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, prywatna opieka medyczna Allianz, dostęp do Programu Master Benefit - wynajem aut, vouchery świąteczne, program poleceń pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia pracownicze
  • dostęp do programu MasterBenefit

Green Capital S.A. jest pionierem rynku fotowoltaicznym w Polsce, gdzie jako jedni z pierwszych wybudowaliśmy farmy fotowoltaiczne już w 2015 roku.

W roku 2019 osiągnęliśmy 4% udział w rynku wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych, stając się liderem w sektorze farm o mocy powyżej 1 MW.

W ostatnim czasie Green Capital wzmocniło swoją aktywność również na innych rynkach Europy, Afryki oraz Ameryki Południowej. To właśnie w tych rejonach firma planuje swój rozwój w oparciu o projektowanie, budowę oraz eksploatację zdywersyfikowanych źródeł energii odnawialnej, magazynów energii oraz sieci przesyłowych.

Obecnie rozwijamy łączną moc ponad 36 900 MW, obejmującą zróżnicowane portfolio projektów na różnym poziomie zaawansowania i posiadamy udział w projektach z wydanymi warunkami przyłączenia na poziomie około 4,1% w Polsce. Dodatkowo, nasze portfolio zawiera 300 MW projektów gotowych do budowy (RTB) oraz 35 MW własnych, już zbudowanych farm energii odnawialnej.

Naszą misją jest promowanie czystej energii i współtworzenie zeroemisyjnej gospodarki opartej o źródła odnawialne.

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Toruń
  • Technik ochrony środowiska Toruń
  • Specjalista ds. ochrony danych Toruń
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544