Specjalista ds. Ochrony Środowiska
  • Krosno
Krosno, Krosno, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Abalone Poland Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Krosno

Rekrutujemy dla

Jeżeli jesteś osobą, która pasjonuje się ochroną środowiska, posiadasz odpowiednie kwalifikacje oraz chcesz pracować w miejscu, które docenia zaangażowanie i kreatywność swoich pracowników, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji.

Dołączając do firmy naszego Klienta, zyskasz możliwość pracy w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje pomysły i inicjatywy będą miały realny wpływ na codzienne funkcjonowanie procesów związanych z ochroną środowiska i kontrolą jakości. Oferujemy świetne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz programy rozwojowe, które pomogą Ci w dalszym kształtowaniu swojej kariery zawodowej. Pamiętaj jednak, że stanowisko na , które aplikujesz wymaga od Ciebie samodzielności , dlatego jeśli nie jesteś jeszcze gotowa/y na takie wyzwania, wstrzymaj się ze złożeniem aplikacji.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie spółki w zgodności z wymogami prawnymi, krajowymi i UE w zakresie ochrony środowiska
  • Sporządzanie raportów środowiskowych (BDO, SENT, KOBIZE, GUS)
  • Naliczane opłat za korzystanie ze środowiska wraz ze sprawozdawczością
  • Udział w kontrolach obiektów spółki ( WiOŚ , SANEPID) oraz audytach
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników Spółki i wykonawców pracujących na rzecz Spółki w zakresie wymagań środowiskowych
  • Współpraca z Urzędami Miast, Gmin i innymi instytucjami
  • Bieżący kontakt z kontrahentami
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizowania postawionych zadań i celów
  • Realizowanie strategii proekologicznej przedsiębiorstwa oraz inicjowanie działań proekologicznych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze ochrony środowiska w firmie produkcyjnej - warunek konieczny
  • Posiadanie uprawnień audytora wew. ISO 14001
  • Znajomość zagadnień z zakresu OZE
  • Znajomość przepisów prawa ochrony środowiska
  • Prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w biurze od poniedziałku do piątku

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wsparcie i wdrożenie do pracy od pierwszego dnia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Wielką swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego i agencją pracy zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych - NR CERTYFIKATU 24376. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, specjalistyczne w obszarach przemysłu, logistyki, sprzedaży i administracji. Dzielimy się z klientami fachową wiedzą o rynku pracy. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Abalone Poland jest częścią Abalone Group działającej na rynkach europejskich od ponad 30 lat. W Polsce jesteśmy małym zespołem i dzięki temu mamy dużą elastyczność działania. Szybko podejmujemy decyzje w pełni koncentrując się na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług dostarczanych do klientów i kandydatów poszukujących pracy.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567