Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
8. 10. 2024

Dla naszego klienta, lidera w branży spożywczej (mięsnej), poszukujemy osoby na stanowisko:
Obowiązki:

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów z zakresu ochrony środowiska w firmie oraz prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką odpadami,
  • Współpraca z państwowymi jednostkami kontrolującymi zakład,
  • Zbieranie i opracowywanie informacji dotyczących ochrony środowiska i zagrożeń związanych z procesami,
  • Śledzenie aktualnych przepisów prawnych, tworzenie i nadzór nad wdrażaniem nowych procedur.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego / wyższego technicznego,
  • Co najmniej 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym, (warunek konieczny),
  • Umiejętności opracowywania raportów i ich prezentacja,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Dowolna forma zatrudnienia: Umowę o pracę bezpośrednio u klienta lub B2B,
  • Pracę w dynamicznym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
  • Paczki świąteczne,
  • Praca w systemie jednozmianowym, ruchome godziny pracy 7-8 do 15-16,
  • Bezpłatny parking,
  • Ambitne wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Toruń
  • Technik ochrony środowiska Toruń
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Toruń
  • Specjalista ds. ochrony danych Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Specjalista ds. PR Toruń
  • Specjalista ds. finansów Toruń
  • Specjalista ds. reklamy Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190