Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Torpol
18. 9. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • agregacja danych do sprawozdawczości związanej z ochroną środowiska w tym między innymi danych dotyczących emisji, odpadów wytwarzanych przez Podwykonawców, zużycia mediów,
  • prowadzenie ewidencji odpadów wytwarzanych przez TORPOL S.A. w systemie BDO,
  • wsparcie kontraktu w kwestiach związanych z gospodarką odpadami i ochroną środowiska w tym nadzór nad spełnianiem wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska oraz wymagań określonych w wydanych dla kontraktu decyzjach administracyjnych,
  • współpraca z Nadzorem Przyrodniczym,
  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych oraz przygotowanie kontraktu do audytów zewnętrznych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (związane z ochroną środowiska lub zarządzaniem w ochronie środowiska lub prawem ochrony środowiska) lub ostatni rok studiów,
  • umiejętność pracy z dokumentacją projektową,
  • umiejętność pracy z aktami prawnymi,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • gotowość do pracy zarówno w biurze jak i w terenie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną środowiska,
  • mile widziana znajomość prawa budowlanego.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet medyczny i sportowy,
  • zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Torpol

Torpol Spółka Akcyjna, firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Technik ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. ochrony danych Katowice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584