Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
CDM Smith Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu opracowań w obszarze ochrony środowiska, przyrody, geologii i hydrologii w tym badania terenowe,
  • Udział w prowadzeniu procedur uzyskiwania opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych,
  • Działania wspierające zadania realizowane przez zespoły projektowe,
  • Udział w krótkich niezbędnych wyjazdach na terenie całego kraju w celu: przeprowadzania wizji lokalnych oraz wywiadów; uzyskiwania opinii, uzgodnień i decyzji i administracyjnych; kontroli przebiegu prac prowadzonych przez podwykonawców Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – hydrologia lub geografia lub inżynieria środowiska lub ochrona środowiska lub leśnictwo lub gospodarka odpadami lub zmiany klimatu przeciwdziałanie i adaptacja oraz pokrewne,
  • Doświadczenie zawodowe co najmniej 4 lata,
  • Doświadczenie w procedurach oceny oddziaływania na środowisko, procedurach pozwoleń sektorowych,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji w zakresie środowiska,
  • Doświadczenie w analizach emisji zanieczyszczeń w szczególności: odpady lub wody lub powietrze,
  • Znajomość branżowych aktów prawnych (ustawa Prawo ochrony środowiska, ustawa Prawo wodne, ustawa Prawo geologiczne i górnicze, ustawa o odpadach, ustawa o udostępnianiu informacji o środowisku (…) etc.,
  • Znajomość zasad procedur administracyjnych: oceny oddziaływania na środowisko, pozwolenia sektorowe i inne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • Biegła praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel etc.),
  • Praktyczna znajomość GIS,
  • Dyspozycyjność (wyjazdy w teren),
  • Umiejętność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy,
  • Komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się.

Mile widziane

  • Znajomość jęz. niemieckiego,
  • Praktyczna znajomość AutoCad,
  • Doświadczenie w kierowaniu projektami potwierdzone certyfikatem PRINCE albo równoważnym ,
  • Praktyczna znajomość dowolnego oprogramowania bazodanowego (np. MS Access),
  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD 2D; IMMI, OPERAT FB,
  • Inne specjalistyczne oprogramowanie,
  • Prawo jazdy kat. B i czynne jego wykorzystywanie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Zaawansowane narzędzia pracy,
  • Interesujące wyzwania w międzynarodowym środowisku ekspertów,
  • Bogaty pakiet świadczeń pracowniczych,
  • Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy,
  • Kurs języka angielskiego w firmie dostosowany do poziomu zaawansowania,
  • Inne szkolenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

CDM Smith Sp. z o.o. to część globalnej grupy CDM Smith, która od 1947 roku działa w zakresie konsultingu, inżynierii, wykonawstwa oraz eksploatacji. Wykonujemy usługi na rynkach związanych z ochroną środowiska, transportu, rozwoju infrastruktury obiektów przemysłowych i komunalnych. Naszymi Klientami są jednostki prywatne, a także instytucje publiczne. CDM Smith zatrudnia obecnie ponad 5 000 pracowników w ponad 100 biurach na całym świecie.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych CDM Smith Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123 a, do celu tej i przyszłych rekrutacji na analogiczne stanowisko i zawarcia ewentualnej umowy o współpracy.Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.”
KLAUZULA RODO:KLAUZULA INFROMACYJNA RODO DLA KANDYDATÓW DO PRACY 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CDM Smith Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A. 2. We wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym w celu realizacji swoich praw, może Pani/Pan kontaktować się z Administratorem pisząc na adres e-mail: privacypoland@cdmsmith.com 3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz, jeśli została wyrażona zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), mogą być przetwarzane do celów przyszłych rekrutacji. 4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także w kolejnych postępowaniach rekrutacyjnych na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. 5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 6. Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa. Ich podanie jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) są przetwarzane na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na udział w procesie rekrutacyjnym. 7. Pani/Pana dane osobowe mogą być przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji. 8. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora Danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 10. Może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się pod adresem e-mail privacypoland@cdmsmith.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”. 11. CDM Smith Sp. z o.o. nie będzie podejmowała zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania w rozumieniu RODO. Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CDM Smith Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich 123A, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach związanych z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz zgoda na przyszłe rekrutacje.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045