Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
POLMOS BIELSKO BIAŁA S A
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad gospodarką odpadową, prowadzenie ewidencji odpadów, nadzór nad ilością, rodzajem wytwarzanych odpadów i miejscem ich wytwarzania, współpraca z działem Zakupów w zakresie umów handlowych,
  • Nadzór nad prowadzeniem gospodarki wodno-ściekowej,
  • Kontrolowanie wprowadzania gazów do atmosfery, zgodnie z wymaganiami prawnymi,
  • Sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań i opłat środowiskowych m.in. w zakresie wytworzonych odpadów, raport Kobize, gospodarki opakowaniowej oraz inne,
  • Udział w utrzymaniu zintegrowanego systemu zarządzania ochroną środowiska oraz bezpieczeństwem i higieną pracy w powiązaniu z jakością,
  • Koordynacja prac firm zewnętrznych zleconych przez dział bhp/oś,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych dla nowo przyjętych pracowników oraz szkoleń poszerzających wiedzę środowiskową dla zatrudnionych pracowników,
  • Inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań pro środowiskowych,
  • Współpraca z instytucjami i urzędami w zakresie ochrony środowiska,
  • Inne zadania zlecone przez kierownika działu bhp/oś.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie ochrony środowiska,
  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – mile widziane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata (mile widziane w firmie produkcyjnej),
  • Dobra znajomość przepisów związanych z gospodarką odpadami, wodno-ściekową oraz ochrona powietrza i sprawozdawczością,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne (opieka medyczna, dofinansowania i inne)
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,
  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Technik ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony danych Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544