Specjalista ds. Ochrony Środowiska
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
ARBOR – TECH Zakład Inżynieryjno-Usługowy
27. 8. 2024

Dla naszego Klienta, firmy ARBOR – TECH Zakład Inżynieryjno-Usługowy
z siedzibą Gliwicach, posiadającej wieloletnie doświadczenie i zapewniającej najwyższy poziom świadczonych usług związanych z ochroną środowiska, w tym pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń oraz decyzji administracyjnych ze szczególnym uwzględnieniem zakładów produkcyjnych poszukujemy: Specjalisty ds. Ochrony Środowiska/ Specjalisty ds. ocen oddziaływania na środowisko
rodzaj umowy: umowa o pracę
proponowany okres współpracy: od zaraz do 1 roku, z docelowym zatrudnieniem na czas nieokreślony
miejsce pracy: Gliwice
ilość etatów: 1
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykonywanie ocen oddziaływania na środowisko (ustawa o udostępnianiu informacji o środowisku),
- wykonywanie dokumentacji/ wniosków w zakresie prawa ochrony środowiska (w tym ustawa o odpadach, prawo wodne, prawo ochrony środowiska),
- kontakt z klientem w celach udzielania wyjaśnień i informacji,
- wizyty na zakładach produkcyjnych, w tym na halach produkcyjnych,
- sporządzanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska (m.in. opłaty, KOBiZE, odpady, PRTR),
- prowadzenie ewidencji odpadów.
WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne,
- doświadczenie min. 3 lata,
- obsługa pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wykonywanej pracy,
- możliwość pracy hybrydowej,
- możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych,
- pracę od poniedziałku do piątku godzinach 8.00-16.00,
- przyjazną pozytywną atmosferę,
- klimatyzowane biuro,
- dogodną lokalizację biura.
Wszystkim uczestniczącym w procesie rekrutacji zapewniamy pełną dyskrecję.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, w celu przeprowadzenia spotkania rekrutacyjnego.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV) tylko i wyłącznie w urzędowym języku polskim.
W aplikacji prosimy również umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez agencję, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.'
Certyfikat Agencji w KRAZ Nr 10301

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gliwice
  • Technik ochrony środowiska Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony danych Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584