Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Raciszyn
łódzkie, Raciszyn, łódzkie, Polska
WKG Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Specjalista ds. ochrony środowiskaMiejsce pracy: Raciszyn (województwo łódzkie)Ilość wakatów: 1

Obowiązki

  • 1.Udział w przygotowaniu wniosków o wydanie decyzji środowiskowych oraz innych niezbędnych opracowań
  • w ramach prowadzonej działalności górniczej.
  • 2.Sprawowanie nadzoru nad trwającymi procedurami środowiskowymi.
  • 3.Współpraca z Klientami, Urzędami i zewnętrznymi firmami do momentu uzyskania wymaganych zgód
  • środowiskowych w ramach prowadzonych projektów inwestycyjnych.
  • 4.Sporządzanie sprawozdań i raportów do urzędów i instytucji.
  • 5.Monitorowanie stanu formalno-prawnego w zakresie gospodarki środowiskowej.

Wymagania

  • 1.Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie ochrony środowiska.
  • 2.Znajomość procedur uzyskiwania decyzji administracyjnych z zakresu gospodarki środowiskowej.
  • 3.Znajomość przepisów z dziedziny ochrony środowiska.
  • 4.Znajomość etapów przebiegu inwestycji przemysłowych.
  • Wymagania dodatkowe:
  • 1.Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • 2.Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa w działaniu, dokładność, dobra organizacja pracy własnej.
  • 3.Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • 4.Dyspozycyjność i elastyczność.
  • 5.Dobra znajomość pakietu MS Office
  • 6.Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • 1.Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • 2.Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.
  • 3.System premiowy.
  • 4.Świadczenia socjalne.
  • 5.Opieka medyczna.
  • 6.Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584