Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Green Capital S.A.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie Kart Informacyjnych Przedsięwzięcia
  • Pozyskiwanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
  • Sporządzanie odpowiedzi na wezwania do uzupełnień wniosku
  • Sporządzanie pism urzędowych
  • Przygotowywanie raportów i prognoz o oddziaływaniu na środowisko
  • Realizacja obserwacji przyrodniczych
  • Wsparcie w działaniach związanych z rozwojem projektów z branży OZE
  • Wyszukanie i analiza podwykonawców na zlecenie przełożonego
  • Ścisła współpraca z pracownikami Wydziału Projektowego
  • Raportowanie z postępów prac i zagrożeń realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, geografia, ochrona środowiska, leśnictwo)
  • Znajomość przepisów Ustawy o ochronie przyrody, Prawa ochrony środowiska
  • Ogólna znajomość polskiej flory i fauny
  • Umiejętność obsługi oprogramowania QGIS
  • Umiejętność redagowania pism firmowych i urzędowych
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, systematyczność
  • Doświadczenie w branży OZE lub OOŚ będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Toruniu
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, auto przydzielone do wyjazdów terenowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Współpracę w świetnej atmosferze z efektywnym, ukierunkowanym na realizację celów profesjonalnym zespołem
  • Oferujemy - Pakiet Benefitów: karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, prywatna opieka medyczna Allianz, dostęp do Programu Master Benefit - wynajem aut, vouchery świąteczne, program poleceń pracowniczych

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Toruń
  • Technik ochrony środowiska Toruń
  • Specjalista ds. ochrony danych Toruń
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. reklamy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544