Specjalista ds. Obsługi Zleceń – branża poligraficzna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
UDS S.A.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę Klienta - zleceń zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy.
  • Przygotowywanie kalkulacji kosztowych, kosztorysów.
  • Rozpisywanie dokumentacji technologicznej,
  • Weryfikację plików poglądowych.
  • Dysponowanie stanem magazynowym surowców.
  • Koordynację przygotowania i wysyłki prototypów do produkcji.

Nasze wymagania

  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Umiejętności analitycznych, dokładności.
  • Wysokiej efektywności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Zaangażowania oraz rzetelności.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544