Specjalista ds. obsługi zamówień z j. angielskim
  • Katowice
specjalista ds. obsługi zamówień z j. angielskim
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Masz pasję do odnoszenia sukcesów w rozwijającej się i innowacyjnej organizacji? Bardzo dobrze komunikujesz się w j. angielskim? Jeśli na dodatek masz już doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku i chcesz zdobyć cenione na rynku doświadczenie zawodowe to świetnie się składa, ponieważ dla naszego Klienta, który buduje swoje struktury w Polsce poszukujemy Specjalistów ds. obsługi klienta z j. angielskim.
Dołącz do dynamicznego zespołu i rozpocznij niezapomnianą przygodę zawodową!

Oczekujemy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w obsłudze klienta, wsparcie techniczne)
  • Biegłej znajomości j. angielskiego zarówno w mowie i w piśmie (min. C1)
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym w godzinach: 9:00 – 21:00
  • Komunikatywności, samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • Nastawienia na realizację celów i skuteczną obsługę Klienta
  • Znajomości MS Office oraz mile widziane: innych programów, narzędzi komputerowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie zmianowym: (wymagana dyspozycyjność w godz.: 9:00 – 21:00)
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku z j. angielskim
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość pracy hybrydowej

Zadania

  • Obsługa Klientów poprzez telefon, e-mail i czat internetowy zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • Skuteczne zarządzanie bazą danych klientów poprzez dokładne i wydajne wprowadzanie danych
  • Ścisłe przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych (RODO) i poufności
  • Bycie na bieżąco z informacjami o produktach, usługach i klientach, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi Klientów

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696