Specjalista ds. obsługi zamówień i reklamacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SypialniaPlus sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

SypialniaPlus, wiodąca sieć salonów meblowych specjalizujących się w meblach sypialnianych, poszukuje doświadczonego

i zaangażowanego Specjalisty ds. Reklamacji, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli posiadasz umiejętności analizy,

doskonałe zdolności komunikacyjne oraz pasję do obsługi klienta, zapraszamy do aplikowania.

Opis stanowiska
  • Komunikacja z dostawcami oraz obszarem łańcucha dostaw i logistyki.
  • Monitorowanie stanu realizacji zamówień, ich potwierdzeń, terminów dostaw.
  • Wdrażanie instrukcji, zasad i procedur dotyczących zamówień.
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z zamówieniami.
  • Przyjmowanie, ewidencja i rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych.
  • Utrzymanie najwyższej jakości obsługi klienta w procesie realizacji reklamacji.
  • Terminowe i rzetelne udzielanie odpowiedzi na wnioski reklamacyjne Klientów.
  • Komunikacja z klientami w celu uzyskania dodatkowych informacji i wyjaśnień związanych z reklamacjami.
  • Formalna i prawna analiza zasadności reklamacji.
  • Prowadzenie rejestru zgłoszeń reklamacyjnych i przygotowywanie raportów.
  • Współpraca z różnymi działami firmy w celu rozwiązania spraw reklamacyjnych.
  • Monitorowanie i raportowanie stanu realizacji reklamacji.

Wymagania
  • Znajomość problematyki gwarancji i rękojmi.
  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. reklamacji.
  • Umiejętności analityczne.
  • Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu.
  • Znajomość procesów reklamacyjnych oraz umiejętność ich efektywnej analizy.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Proaktywność i pozytywne nastawienie.
  • Mile widziane doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Spotkania integracyjne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080