Specjalista ds. obsługi zamówień i logistyki
  • Krosno
Krosno, Krosno, Podkarpackie, Polska
Merkury Market
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  realizacja zamówień zgodnie z ustalonym warunkami handlowymi,
  • obsługa logistyczna zamówień oraz ich terminowej realizacji,
  • nadzór nad prawidłową dokumentacją i danymi w systemie,
  • analiza zamówień, stanów magazynowych,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zabezpieczenia właściwej i terminowej realizacji zamówień.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne),
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i sumienność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność tworzenia analiz i statystyk,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

OFERUJEMY:
  • szkolenie z wewnętrznych procedur
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i realnego awansu.

  • Praca Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699