Specjalista ds. obsługi wagi i B/D/O
  • Lubin
Lubin, Lubin, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Ekopartner Recykling Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Lubin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rejestracji odpadów dostarczanych i wywożonych w bazie BDO (internetowa baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami) oraz programie EDZ Rejestr ważeń wraz z dokonywaniem zmian i aktualizacji.
  • Nadzór i bieżąca kontrola nad poprawnością wprowadzanych danych do systemu wagowego oraz rejestru BDO, a także w wewnętrzne dokumenty rozliczeniowe.
  • Tworzenie raportów dotyczących przyjętych i wydanych odpadów na podstawie danych z modułu wagowego.
  • Prowadzenie ewidencji odpadów w systemie BDO oraz systemie wagowym.
  • Weryfikacja danych wprowadzonych do BDO przez odbiorców odpadów.
  • Wydawanie kwitów wagowych.
  • Nadzór i obsługa procesów ważenia pojazdów wjeżdżających do i wyjeżdżających z terenu zakładu.
  • Zgłaszanie do przełożonego wszelkich zauważonych nieprawidłowości działania jak i zawartych danych w systemie BDO.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży związanej z gospodarką odpadami.
  • Umiejętność obsługi elektronicznej Bazy Danych Odpadów oraz systemu wagowego
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • stałość finansową
  • system premiowania
  • szkolenia branżowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę
  • benefity:
  • ubezpieczenie grupowe
  • ubezpieczenie medyczne
  • karta sportowa

O nas

EkoPartner Recykling od roku 2010 prowadzi działalność w Lubinie z zakresu przetwarzania odpadów.

- Zakład Mechaniczno Biologicznego Przetwarzania odpadów

- Status Instalacji Komunalnej (były RIPOK)

- Sortownia odpadów surowcowych

- Odbiór odpadów komunalnych i przemysłowych

- Możliwość zagospodarowania 320 tys. ton odpadów rocznie

- Rekultywacja terenów zdegradowanych

- Realizacja innowacyjnego projektu współfinansowanego przez NCBiR o wartości 18,5 mln zł

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ekopartner Recykling Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie ul. Żielona 3, 59-300 Lubin, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: a.wytrwal@grupaecon.pl do kontaktu dla kandydatów.Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:Zgadzam się na przetwarzanie przez Ekopartner Recykling Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Pracodawcę.W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail a.wytrwal@grupaecon.pl, na który kandydat może napisać, że cofa zgodęBędziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl).Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: [podaj okres, przez jaki przetwarzasz dane kandydatów dla celów rekrutacji wskazanej w ogłoszeniuTwoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail:a.wytrwal@grupaecon.pl do kontaktu dla kandydatów.

  • Praca Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544