Specjalista ds obsługi telefonicznej klienta w BCC
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
FLS
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje obowiązki:
-telefoniczna obsługa Klientów w ruchu przychodzącym i wychodzącym w zakresie sprzedaży i serwisu
-telefoniczna obsługa zgłoszeń serwisowych i sprzedażowych wg standardów Importera
-praca nad zgłoszeniami z systemu CRM oraz ze skrzynki mailowej
-budowanie długofalowych relacji z Klientami
-szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie
-komunikatywny poziom znajomości języka angielskiego
-znajomość i obsługa pakietu MS Office
-skrupulatność, systematyczność w pracy
-wysoka kultura osobista oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne
Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-okres wdrożenia w asyście specjalistów
-szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
-realną szansę awansu
-dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
-dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
-możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536