Specjalista ds. obsługi telefonicznej
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Nobelica sp. z o.o.
16. 9. 2024

Nobelica Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań telematycznych w Polsce . Spółka zajmuje się szeroko rozumianym monitoringiem GPS pojazdów i maszyn . Swoje działania realizuje w oparciu o nowoczesne rozwiązania z zakresu IT, GPS, GSM . Spółka dynamicznie się rozwija , w związku z tym poszukuje pracowników do Działu Handlowego w Katowicach i Warszawie .

WEB-SAT to obecnie:

  • Ponad 120 000 obiektów w technologii
  • 28 partnerów handlowych w Polsce i poza jej granicami (Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Austria, Chile, Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA)

Lokalizacja: Katowice, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami (prospecting)
  • Prezentowanie produktów i usług firmy
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Odpowiadanie na pytania i wątpliwości klientów
  • Raportowanie wyników i postępów do przełożonego

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność przekonywania i radzenia sobie z obiekcjami
  • Wytrwałość i determinacja w dążeniu do celu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w telemarketingu lub sprzedaży telefonicznej

To oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowę o pracę lub współpracę B2B)
  • Realną szansę na dalszy rozwój zawodowy w rozwijającej się strukturze Spółki
  • Pracę w zawsze pomocnym zespole oraz przyjazną atmosferę
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Możliwość implementacji własnych pomysłów i wpływ na kształtowanie przyszłej oferty Spółki
  • Narzędzia do pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (część stałą + system prowizyjny)
  • Aktywny udział w tworzeniu nowego oddziału spółki w Katowicach

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584