Specjalista ds. obsługi techniczno-administracyjnej budynków
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację lub, alternatywnie bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu obiektem lub nieruchomościami.
  • Wiedza w zakresie zarządzania stanem technicznym nieruchomości.
  • Znajomość procesów i standardów budowlanych.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Mile widziane wykształcenie na kierunkach takich jak m.in. inżynieria budowlana, architektura, technika budowlana, kreślarstwo budowlane, inżynieria zarządzania, zarządzanie nieruchomościami lub ugruntowana wiedza poparta doświadczeniem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością awansu i rozwoju w strukturach w firmie zajmującej się wynajmem i dzierżawą powierzchni biurowych oraz halowych.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń z możliwością rozwoju finansowego.
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 13 000-16 000 zł brutto, uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
  • Premie uzależnione od wykonanej pracy oraz dodatki świąteczne.
  • Auto służbowe z kartą paliwową, również do użytku prywatnego.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00.
  • Szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w Poznaniu z dostępem do miejsc parkingowych.
  • Zgrany zespół i pomocnych współpracowników.
  • Brak korporacyjnego środowiska pracy.
  • Swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Redaktor techniczny Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567